Pływanie towarzyszy mi od 8 roku życia. Swoje pierwsze „kroki” pływackie stawiałam w ursynowskim klubie „UKS REKINN Warszawa” – dzisiejsza nazwa klubu to „GIM92 URSYNÓW”, a następnie miałam przyjemność być zawodniczką Jagiellonki Warszawa.

Wielokrotnie reprezentowałam kluby na Mistrzostwach Polski Juniorów, Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Mistrzostwach Warszawy, gdzie zostałam medalistką na 200 m stylem dowolnym oraz multimedalistką w wyścigu sztafetowym na 4x100m zmiennym.

Zależy mi, aby moi Pływacy pływali przede wszystkim dobrze technicznie. Stąd dużą wagę podczas zajęć przykładam do korygowania błędów i powtarzania ćwiczeń tak wiele razy, aż wyjdzie nam perfekcyjnie. Dzięki poprawnej technice pływania i niwelowania nawet najmniejszych błędów pływamy wraz z każdymi zajęciami szybciej i odczuwamy mniejsze zmęczenie.

Jestem osobą wymagającą, konkretną oraz profesjonalną, co nie znaczy, że na moich zajęciach jest nudno i ponuro- wręcz przeciwnie.

Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Psychologia w Zarządzaniu, jak również aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii na studiach biznesowych z Coachingu.

Na co dzień rozwijam swoje nabyte umiejętności zarządcze jako menadżer w branży nieruchomości w jednej z najlepszych agencji w Polsce.