Wizja i misja

Wizja

Nasza pływacka wizja, to przekaz zarówno wiedzy jak i umiejętności pływackich każdemu człowiekowi, bez względu na to w jakim jest wieku, jak jest sprawny fizycznie, jakie ma doświadczenie pływackie, motywacje i cele.

Misja

Głównym celem naszej szkoły jest rozwijanie umiejętności pływackich osób w każdym wieku, w tym przyczynienie się do spadku liczby utonięć oraz zmiany siedzącego trybu życia na aktywny fizycznie. W związku z tym pomagamy przełamać lęk przed wodą, poczuć się pewnie i swobodnie w środowisku wodnym. Dodatkowo uczymy jak zachować bezpieczeństwo w wodzie i w pobliżu niej ponieważ życie ludzkie stanowi największą wartość.

Wzbudzamy ciekawość środowiskiem wodnym przedstawiając jego pozytywne strony i piękno. Przede wszystkim chcemy rozbudzić miłość do wody.

Staramy się stale rozwijać naszą wiedzę i umiejętności aby oferować naszym uczniom skuteczne i profesjonalne zajęcia. Chcemy być każdego dnia lepszymi trenerami. Dlatego do każdej uczącej się osoby podchodzimy indywidualnie świadcząc najwyższej jakości naukę pływania.

Jesteśmy szkołą, która umożliwia przejście od nauki pływania do efektywnej techniki i startu w triathlonie, maratonach, a także w innych imprezach sportowych. Najlepszym wizerunkiem naszej szkoły są postępy i sukcesy naszych uczniów, którzy po nauce pływania osiągają swoje sportowe cele.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.