Historia firmy


Zaczęło się od pasji do pływania

Nazywam się Mateusz Jurewicz. Jestem związany ze sportem przez całe życie. Już od najmłodszych lat swoje pierwsze kroki stawiałem na mazurskich jeziorach. W związku z tym, że w dzieciństwie miałem problemy z kręgosłupem lekarz zalecił mi pływanie. Ten moment zmienił całe moje życie, gdyż od tego momentu zacząłem swoją przygodę w klubie pływackim, gdzie miałem okazję trenować zawodowo pływanie. Treningi były bardzo ciężkie i pochłonęły większość mojego wolnego czasu, jednak nie żałuję ani jednej przepłyniętej długości.

Niesienie pomocy dla innych

Pływanie wykształciło u mnie takie cechy jak wytrwałość, sumienność i pracowitość, które pozwoliły mi ukończyć Akademię Wychowania Fizycznego, na której nabyłem nie tylko tytuł magistra, ale także instruktora i trenera. Bez przerwy poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, aby moi podopieczni odnosili satysfakcję z robionych postępów na moich zajęciach z nauki pływania dorosłych. Kolejnym krokiem jaki podjąłem, było stworzenie bloga, poprzez który mogłem pomagać dla wielu osób mających problemy z poprawną techniką pływania, sprzętem oraz metodyką treningu.

Podjęcie decyzji o stworzeniu szkoły dla dorosłych

W swoim życiu uczyłem pływać w różnych miejscach przez wiele lat. Dzięki temu widziałem słabe i mocne strony funkcjonowania szkół pływackich. Dlatego główną formą prowadzenia naszych zajęć jest indywidualna nauka pływania.

Miejsce, gdzie nauczysz się pływać skutecznie i efektywnie

Aktualnie nasza szkoła pływania, jest miejscem, dzięki któremu wiele osób nabyło umiejętności pływackie, pokonało lęk przed wodą i nauczyło się poruszać w wodzie efektywną techniką poszczególnymi stylami pływackimi. Ponadto, naszą szkołę tworzą wspaniali ludzie. Instruktorzy z pasją, umiejętnościami i wiedzą oraz nasi uczniowie, których postępy i motywacja sprawiają, że nauka pływania jest dla nas wartościową i ważną misją.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.