Adrianna Mendyk

Pływam od 7 roku życia i w wodzie czuję się najlepiej. Aktywnie trenowałam pływanie przez 11 lat. Uczęszczałam do najlepszej szkoły sportowej w Polsce- SMS Oświęcim, następnie trenowałam w klubie AZS AWF Warszawa. Wielokrotnie zdobywałam złote medale na Mistrzostwach Polski w kategorii juniorów i młodzieżowców oraz na Akademickich Mistrzostwach Polski. Największe sukcesy osiągnęłam na dystansie 400m stylem zmiennym, zatem cechuje mnie wszechstronność stylowa. Jestem również sędzią pływackim 2 klasy. Największą wagę przywiązuje do poprawnej techniki. Obecnie jestem na studiach magisterskich z wychowania fizycznego na AWF-ie. Pragnę przekazać zdobytą przez lata wiedzę oraz zarazić pasją do pływania. Poza basenem uprawiam inne dyscypliny sportu oraz interesuję się wizażem.

Olga Łagosz

Przygodę z pływaniem rozpoczęłam w wieku 7 lat i szybko stało się ono nieodłącznym elementem mojego życia. Trenowałam i brałam udział w zawodach pływackich na szczeblach miejskim, wojewódzkim i krajowym. Po 10 latach wycofałam się z treningów, ale nigdy nie zaprzestałam doskonalenia swoich umiejętności. Ukończyłam kurs młodszego ratownika WOPR.

Jestem instruktorem pływania, ponieważ chcę dzielić się z innymi swoją wiedzą teoretyczną i wieloletnim doświadczeniem w pływaniu. Oprócz pływania jestem pasjonatką turystyki górskiej 🙂