Zajęcia grupowe dla osób dorosłych w Warszawie

Pomagamy naszym klientom zaprzyjaźnić się z wodą. Uczymy nie tylko indywidualnie; w Swimming for life odbywa się również grupowa nauka pływania dla osób dorosłych. Nauka pływania w grupie przeprowadzana jest w obecności doświadczonego instruktora, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki w wodzie. Nasze grupowe lekcje pływania w Warszawie przeznaczone są dla osób początkujących, których celem jest nauka poprawnej techniki pływania oraz zwiększenie swojego bezpieczeństwa w wodzie.

Zapisując się na prowadzoną przez nas grupową naukę pływania nie tylko przyjemnie spędzisz czas, ale również zdobędziesz umiejętności pływackie, które otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości.

Czego nauczysz się podczas zajęć?

 

 • leżenia na wodzie przodem i na plecach
 • pływania w pozycji bocznej
 • czynności oddechowych w poszczególnych stylach pływackich
 • pływania efektywną techniką stylem grzbietowym
 • pływania efektywną techniką stylem dowolnym
 • utrzymywania na głębokiej wodzie w pozycji pionowej z głową nad wodą
 • ćwiczeń doskonalących nabyte umiejętności pływackie

Cele zajęć grupowych dla osób dorosłych

 

Na lekcjach kursant opanowuje właściwą technikę pływania kraulem i stylem grzbietowym pozwalającą przepływać dystans długości basenu. Dodatkowo ucząca się osoba nabywa umiejętność utrzymywania się na głębokiej wodzie w pozycji pionowej. W związku z tym na zajęciach są przekazywane umiejętności pozwalające samodzielnie pływać oraz zwiększające bezpieczeństwo w wodzie.

Posługujemy się sprawdzonymi metodami nauczania dostosowując przy tym skuteczne ćwiczenia do poziomu umiejetności pływackich uczących się osób.

Kameralna grupa

 

Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, pozwalającej na indywidualne podejście instruktora do każdego uczestnika lekcji. Mała grupa skłądająca się z 4-5 kursantów opanowuje umiejętności pływackie w oparciu o autorski program nauczania, dzięki któremu nauczyło się pływać wiele osób.

Profesjonalny prowadzący

 

Doświadczony instruktor pływania, który nauczył pływać wiele osób dorosłych z różnymi problemami posiada bogaty warsztat trenerski. Dzięki temu jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dobrać najskuteczniejsze ćwiczenia. Ponadto zwraca uwagę na poprawne wykonanie każdego ruchu dbając o rozwój prawidłowych nawyków pływackich.

Ćwiczenia dobrane do poziomu kursanta

 

Ważnym elementem lekcji grupowych dla dorosłych jest dobranie skutecznych ćwiczeń odpowiadających na problem i ocekiwania uczącej się osoby.

Korzyści ze wspólnych lekcji pływania:

 

 • zwiększysz bezpieczeństwo w wodzie
 • oswoisz się z wodą i poczujesz się w niej swobodniej
 • nabędziesz prawidłowe nawyki pływackie
 • wzmocnisz mięśnie kręgosłupa,
 • poprawisz krążenie,
 • zwiększysz swoją odporność,
 • poprawisz wydolność.

Sprawne odrabianie zajęć oraz niska cena bez konieczności opłacania wejscia na basen

 

Zajęcia odbywają się w każdy dzień tygodnia w godzinach wieczornych co sprawia, że ucząca się osoba ma większą liczbę terminów w razie chęci odrobienia zaległych zajęć. Dzięki temu nasze lekcje Ci nie uciekną, co przyczyni się do systematyczności, która odgrywa wazną rolę w nauce ruchów pływackich i elementów tehchniki wyrabiając przy tym prawidlowe nawyki.

Jak zapisać się na zajęcia?

 

W celu zapisu na zajęcia skorzystaj z formualrza znajdującego się na dole strony lub z kontaktu telefonicznego.

Jakub Przesław
Jakub Przesław
2023-05-22
Mam przyjemność uczyć się pływania od podstaw w szkole Swimming for Life już ponad pół roku i polecam ją każdemu, kto chciałby się przełamać i spróbować nauczyć się pływać! Mam okazję uczyć się z panem Mateuszem, który ma wspaniałe podejście do ludzi. Mimo zajęć grupowych, podchodzi do swoich uczniów indywidualnie, a grupa na tym nie cierpi. Zajęcia są elastyczne i stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, jak i praktycznym. Mogę zapewnić, że jeśli ktoś się przykłada do zajęć to z każdej lekcji wyniesie coś nowego. Serdecznie polecam!!!
Karol Bielak
Karol Bielak
2023-05-14
Jestem bardzo zadowolony z zajęć w Swimming For Life. Zajęcia przebiegają w fajnej, koleżeńskiej atmosferze, i - co ważniejsze - są efektywne. W ciągu kilku miesięcy bardzo poprawiłem zarówno technikę jak i ogólną wydolność organizmu. Polecam tego Allegrowicza 😉
Robert Karwowski
Robert Karwowski
2023-05-12
Bezproblemowo, miło i profesjonalnie 🙂
Mariusz Wawreszuk
Mariusz Wawreszuk
2023-05-10
Super szkoła, super atmosfera i profesjonalne podejście z pasją. Polecam!
Marcin Suchar
Marcin Suchar
2023-05-10
Mateusz prezentuje profesjonalne podejście do nauki pływania. Uczestniczę w zajęciach doskonalenia pływania. Już po kilku zajęciach dzięki ćwiczeniom dopasowanym do poziomu kursanta widać postępy.
Sebastian Chojnacki
Sebastian Chojnacki
2023-05-10
Fajnie prowadzone zajęcia, jestem zadowolony. Polecam.
L Ja
L Ja
2023-05-10
Polecam zajęcia, profesjonalne i fachowe podejście do ćwiczeń, zauważalne szybkie postępy w technice!
Marta Wojciechowska
Marta Wojciechowska
2023-05-10
Gorąco polecam. Długo bałam się spróbować ale trafiłam na idealnego instruktora. Małe grupy, indywidualne podejście. Efekty już po pierwszych zajęciach. Wszystko na plus.
Kamila Gradowska
Kamila Gradowska
2023-03-31
Zajęcia z Żakliną super!
Katarzyna Grzelczak
Katarzyna Grzelczak
2023-01-11
Fajne zajęcia, rzetelnie przekazywana wiedza, trafne wskazówki, dobra atmosfera. Nie da się nic złego powiedzieć.... Sama sobie zazdroszczę, że znalazłam taki kurs ;).
© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.