Video analiza Twojego pływania

Chciałbyś szybciej robić postępy? Zastanawiasz się, jakie ćwiczenia pozwolą Ci skorygować błędy i zwiększyć efektywność pływania? Prawdopodobnie wideoanaliza jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

 

Przyjrzymy się Twojej technice pływania

Stoisz w miejscu i nie wiesz jakie elementy Twojego stylu wymagają poprawy? Nie martw się, pomożemy Ci. Często dochodzi się do momentu, w którym przez dłuższy czas nie widać znacznej poprawy. Dodatkowo w dalszym ciągu brak satysfakcji z wydajności i efektywności naszej techniki pływania. Wynikiem tego są błędy i złe nawyki pływackie.

Wideoanaliza techniki pływania umożliwia ich skuteczne zlokalizowanie, wyeliminowanie i zastąpienie dobrymi nawykami. Natomiast indywidualnie dopasowany dobór ćwiczeń do naszych możliwości stanowi nie tylko oczekiwany progres, ale również nowy bodziec motywacyjny oraz większą radość z czynionych postępów

 

Najważniejsze korzyści z Wideoanalizy:

 • możliwość zobaczenia swojej techniki pływania z wielu perspektyw
 • dokładne omówienie oraz skuteczna lokalizacja błędów
 • właściwy dobór zestawu ćwiczeń korygujących
 • większa efektywność sesji basenowej

Co otrzymasz jako analizę pływania?

 • Nagranie wideo, które będzie zawierać omówienie 2-3 elementów techniki pływania niezbędnych do poprawy.
 • Zestaw ćwiczeń o długości 400 – 600 m, który możesz wdrożyć do określonej części treningowej w celu zmiany wskazanych aspektów swojego stylu.
 • Plan poprawy techniki pływania dopasowany do Twojego poziomu, potrzeb i możliwości.

 

Jak przebiega wideoanaliza techniki pływania?

Weźmiesz udział w sesji basenowej z udziałem trenera pływania. Zawierać ona będzie realizację nagrań wideo z wielu perspektyw. Do nagrania używamy kamerę GoPro. Materiał tworzony jest na podstawie pływania 100m w temie wyścigowym:

 • 25m pod wodą z boku
 • 25m pod wodą z przodu
 • 25m nad wodą z przodu
 • 25m nad wodą z boku

Kiedy otrzymasz nagranie?

W ciągu 6 dni otrzymasz materiał wideo zawierający szczegółową wodeoanalizę techniki pływania. Omówimy techniki pływania i wskażemy najważniejsze elementy do poprawy wraz z ćwiczeniami.

 

Jak pracować z wideoanalizą?

Wielopoziomowa i długotrwała nanaliza to klucz do sukcesu. Wideoanaliza powinna odbywa się co miesiąc, co pozwala regularnie kontrolować techniczne aspekty Twojego stylu, dzięki czemu sprawdzamy, czy jesteś na właściwej drodze.

Dobre nawyki pływackie są kluczem do efektywnego pływania

Wyeliminuj złe nawyki pływace i zastąp je dobrymi. Popełniane błędy znacznie utrudniają nam osiągnięcie wyznaczonych celów. Styl pływacki możemy porównać do budowli. Dom zbudowany na wadliwych fundamentach nie sprosta naszym wymaganiom i nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Natomiast po właściwej modernizacji zaczniemy wykorzystywać jego potencjał i odnosić więcej satysfakcji z jego użytku.

Wprowadź zmiany w ćwiczeniach

Dzięki nagraniu możesz w sposób zrozumiały i świadomy uczestniczyć w procesie poprawy techniki pływania. Dobierzemy dla ciebie ćwiczenia korygujące oraz będziemy kontrolować ich poprawne wykonanie pod okiem doświadczonego trenera. Zestaw ćwiczeń korygujących jest dostosowywany do Twojego poziomu umiejętności.

Przestań robić to co zwykle i wprowadź zmiany. Zwiększ napęd, zmniejsz opór wody i wypracuj skuteczniejszą technikę, z której będziesz mógł / mogła cieszyć się podczas każdej jednostki treningowej.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.