Efekty naszej pracy

Piotr i Agnieszka

Piotr wraz z Agnieszką dzięki mądrze dobranym ćwiczeniom czują się w wodzie pewnie i co najważniejsze potrafią pływać kraulem. Każda lekcja to nowe postępy. W związku z tym nasza współpraca przyniosła wiele pozytywnej energii i satysfakcji. Wspólnie zrealizowaliśmy wspaniały cel polegający na samodzielnym poruszaniu się w wodzie poprawną techniką pływania.

Filmik dostępny tutaj.


Sylwia

Sylwia uczy się od podstaw, nie posiadając żadnych umiejetności pływackich. Po okresie 2 tygodni współpracy porusza się prawidłową techniką pływania kraulem. W tak krótkim okresie wspólnie osiągneliśmy wysoką pozycję ciała w wodzie, wysoki łokieć nad wodą, wejscie ramienia do wody w pierwszej kolejności palcami, względnie prawidłowy obrót głowy po wdech oraz optymalną rotację ciała. Ponad Sylwia polubiła pływanie i wartościowo wykorzystuje swój wolny czas na basenie.

Filmik dostępny tutaj.


Ania

Ania zaczynała od podstaw i lęku przed wodą a potrafi już doskonale pływać. Dzięki systematycznym lekcjom i dokładnie wykonywanym ćwiczeniom jej technika pływania kraulem jest aktualnie na wysokim poziomie. Bez problemu pokonuje wiele długości basenów i unosi się w pozycji pionowej na głębokim basenie. Ania włożyła w naukę wiele pracy. Aktualnie jako osoba dorosła potrafi pływać czterema stylami pływackimi.

Filmik dostępny tutaj.

Kamila

Kamila systematycznie uczęszczając na zajęcia zrealizowała wspaniały cel. Ucząc się od podstaw sprawnie opanowała pływanie kraulem i stylem grzbietowym. Ponad to bez problemu pokonuje tymi stylami większe odległości. Nabyte umiejętności pozwalają Kamili na korzystanie z różnych atrakcji wodnych. Dodatkowo jest w stanie samodzielnie uczęszczać na basen i realizować dłuższe sesje treningowe.

Filmik dostępny tutaj.


Jacek

Jacek zaczął naukę po pięćdziesiątce. Przed naszą współpracą topił się w jeziorze. Kolejnym utrudnieniem były pewne ograniczenia związane z zakresem ruchu. Jednak to nam nie przeszkodziło w nabywaniu umiejętności pływackich. Systematyczność i tytaniczna praca pozwoliły Jackowi pokonywać kraulem długość za długością. Dodatkowo kursant zna wiele ćwiczeń doskonalących i poprawiających technikę pływania. Obecnie również samodzielnie uczęszcza na basen i pływa ponad godzinę, co jest dla mnie największą satysfakcją i kolejnym sukcesem.

Filmik dostępny tutaj.


Michał

Michał uczył się pływać kraulem od podstaw. Po trzech miesiącach przepłynął maraton a potem ukończył triathlon na dystansie 1/2 IM, w którym część pływacka odbywała się w Bałtyku wśród fal. Determinacja, wspaniała współpraca i dbałość o każdy szczegół pozwoliły osiągnąć niemal niemożliwe cele. Dodatko dzięki Michałowi na zajęcia zaczęła uczęszczać Ania, jego żona. Obecnie pływają razem i wspólnie spędzają czas stale doskonaląc swoje umiejetności.


Ania

Ania to kursanta, która postanowiła tak jak jej partner Michał nauczyć się pływać. Udało nam się ten cel zrealizować perfekcyjnie. Świadczy o tym udany start Ani w Duathlonie. Kursantka nigdy się nie odpuszczała i była zaangażowana w każdą lekcję. Na efekty, więc nie trzeba było czekać.

Filmik dostępny tutaj.


Marek

Marek już na początku zdecydowanie okreslił jaki cel chce osiągnąć. Powiedział mi, że jego partnerka i znajomi startują w triathlonie. Natomiast jego pragnieniem jest do nich dołączyć . Po 7 lekcjach opanowaliśmy podstawy kraula. Zbliżyliśmy się do poprawnej techniki pływania. Potem nastąpiła miesięczna przerwa ponieważ basen został zamknięty. Gdy się spotkaliśmy powiedział mi, że samodzielnie kontynuował pływanie na innym basenie i potrafi już poruszać się kraulem 40 minut bez przerwy. Kursant ma za sobą już liczne starty w triathlonie oraz swoje osobiste sukcesy i rekordy.

Filmik dostępny tutaj.


Renata

Renata to systematyczna i pełna pozytywnej energii osoba. Systematycznie uczęszcza na inne zajęcia sportowe w tym Yogę. To zdecydowanie przyspieszyło proces nabywania umiejętności pływackich. Opanowywanie styli pływackich nie stanowiło dla Renaty problemu. Sprawnie opanowała cztery style pływackie.

Filmik dostępny tutaj.


Radek

Radek to kursant, który nauczył się pływać pomimo problemów zdrowotnych. Nie był w stanie prawidłowo ułożyć stopy, czy wykonać pewnych ruchów w wymaganym zakresie. Ćwiczenia i zadania były realizowane z uwzględnieniem napotkanych trudności. Radek miał lekcje o 6:30. Tak wczesna pora nie przezkodziła mu w realizacji postanowienia. Obecnie bez problemu pływa kraulem dłuższe dystanse i poprawia stan swojego zdrowia, dzięki licznym treningom pływackim.

Filmik dostępny tutaj.


Beata

Beata dzięki swojej konsekwentnej postawie zaczynając od podstaw, szybko opanowała prawidłową technikę pływania kraulem. Dzięki temu również dołączyła do innych kursantów, z którymi pływaliśmy w wodach otwartych. Kursantka opanowała cztery style pływackie.

Filmik dostępny tutaj.


Kinga

Kinga to instruktorka Yogi. Ze względu na swoją sprawność fizyczną bardzo szybko opanowała pływanie kraulem i czynności oddechowe w środowisku wodnym. Należy podkreślić, że postępy były ogromne. Już po kilku lekcjach Kinga przepływała 25m stylem dowolnym wykonując przy tym około 16 ruchów.

Filmik dostępny tutaj.


Marek W

Marek nauczył się pływać od podstaw w ciągu pięciu lekcji. Kursant jest osobą, która wkłada bardzo dużo pracy we wszystko co robi. Stała koncentracja na wykonywanym ćwiczeniu pozwoliła na sprawne osiągnięcie zamierzonych celów. Nasza współpraca zaowocowała między innymi ukończeniem triathlonu przez Marka na dystansie 1/2 IM.

Filmik dostępny tutaj.


Dominik

Dominik nauczył się pływać stylem dowolnym od podstaw. Przede wszystkim regularne i systematyczne lekcje przyniosły oczekiwane rezultaty. Kursant opanował pływanie kraulem poprawną techniką. W związku z tym obecnie jest w stanie samodzielnie uczęszczać na basen i korzystać w wolnej chwili z tej pięknej dyscypliny sportowej.

Filmik dostępny tutaj.


Kasia

Kasia świetnie opanowała pływanie stylem dowolnym oraz stylem grzbietowym. Ponadto zna wiele ćwiczeń, dzięki którym jest w stanie doskonalić nabyte już umiejętności pływackie. Podczas lekcji kładliśmy duży nacisk na rotację ciała oraz pozycję głowy. Zajęcia zawsze przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

Filmik dostępny tutaj.


Ela

Kursantka zdecydowała się na naukę pływania z powodów zdrowotnych. Każda lekcja charakteryzowała się miło spędzonym czasem. Pozytywne podejście do trudnych ćwiczeń i koncentracja na szczegółach pozwoliły Eli nabyć wysokie umiejętności pływania kraulem. Kursantka jest w stanie pływać długosć za długością oraz stale doskonali wszystkie style.

Filmik dostępny tutaj.


Sylwia

Sylwia jako osoba dorosła opanowała cztery style pływackie. Przedstawiamy styl motylkowy, którego nauka przebiegła bardzo sprawnie. Kursantka zna wiele ćwiczeń a wspomnianym sposobem jest w stanie pokonywać większe odległości.

Filmik dostępny tutaj.


Michał

Michał pomimo tego, że zaczynał od podstaw, bardzo szybko opanował pływanie stylem dowolnym. Kursant jest osobą, która ma styczność z wieloma dyscyplinami sportowymi. W związku z tym nabywanie umiejętności pływackich przebiegało bardzo sprawnie. Przede wszystkim każde ćwiczenie było wykonywane bardzo dokładnie. To zaowocowało prawidłowymi nawykami i szybkim postępem.

Filmik dostępny tutaj.


Mateusz

Mateusz obecnie pływa czterema stylami. Dodatkowo jest w stanie pokonywać dłuższe odległości. Takie efekty kursant osiągnął ciężką pracą i systematycznością. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. To daje wystarczająco czasu, aby skupić się na każdym stylu pływackim. Mateusz stale robi postępy i staje się coraz lepszym pływakiem.

Filmik dostępny tutaj.


Basia

Basia to osoba uśmiechnięta i pełna energii. Każda lekcja, to wspaniale spędzony czas. Pozytywne nastawienie pozwoliło jej sprawnie radzić sobie z trudniejszymi ćwiczeniami. Kursantka zaczynając od lęku przed wodą opanowała dwa style pływackie. Styl dowolny i grzbietowy. Dodatkowo świetnie radzi sobie na głębszej wodzie. Umie się na niej utrzymywać w pionie z głową nad wodą i pokonuje wiele długosci basenu kraulem.

Filmik dostępny tutaj.


Agnieszka

Agnieszka pragnęła nauczyć się pływać ponieważ chciała w pełni korzystać z atrakcji wodnych w okresie wakacyjnym. Dodatkowo ma problem z odcinkiem szyjnym. W związku z tym ćwiczenia były dostosowane odpowienio do sytuacji zdrowotnej kursantki. Obecnie Agnieszka pokonuje samodzielnie wiele długości basenu. Ponadto zna znaczną ilość przydatnych ćwiczeń, dzięki którym stale pracuje nad swoją techniką pływania.

Filmik dostępny tutaj.


Beata

kursantka sprawnie opanowała pływanie stylem motylkowym. Na zajeciach głównie kładliśmy akcent na koordynację kopnięć z pracą ramion i falowym ruchem tułowia. Beata to dzielna i pracowita osoba. Dlatego na każdych zajęciach była w stanie wykonywać wiele trudnych ale ukierunkowanych na konkretny problem ćwiczeń. To zaowocowało widocznymi efektami.

Filmik dostępny tutaj.


Sebastian

Sebastian jest bardzo sprawny. Miał styczność z wieloma dyscyplinami sportowymi. Zaczynał naukę pływania od podstaw. Problemem w całym procesie był mały stosunek tkanki tłuszczowej do mięśniowej. W związku z tym pojawiały się trudności z opadaniem nóg i bioder. Dzięki mądrze skonstruowanym sesjom basenowym daliśmy sobie świetnie radę. Kursant obecnie jest w stanie przepływać kraulem samodzielnie wiele długości, ato było celem naszej współpracy.

Filmik dostępny tutaj.


Sylwia

Sylwia jest bardzo sprawną fizycznie kursantką, która uwielbia sport. Naukę pływania zaczynała od podstaw. W pełni potrafiła skoncentrować się na ćwiczonym elemencie. Natomiast dzięki systematycznej pracy nad prawidłowymi nawykami, była w stanie prawidłowo wykonywać najtrudniejsze ćwiczenia techniczne. Aktualnie Sylwia nie tylko świetnie radzi sobie w pływaniu kraulem, ale również zna wiele przydatnych i ważnych ćwiczeń.

Filmik dostępny tutaj.


Renata

Renata to dzielna kursantka. Pomimo trudności z właściwym ułożeniem stopy i lękiem przed wodą, osiągnęła swój cel. Na lekcjach dążyliśmy do tego aby kursantka przepływała 25m stylem dowolnym, grzbietowym oraz unosiła się przez długi czas na głębokiej wodzie. Wykonywane ćwiczenia były dostosowane do jej potrzeb. Najbardziej skupiliśmy sie na prawidłowej pracy nóg w celu poprawy pozycji i rotacji ciała.

Filmik dostępny tutaj.


Tomek

Tomek ma ponad pięćdziesiąt lat. Umiejętności pływackie nabywał od podstaw. Kursant jest osobą związaną z sportem. Przede wszystkim posiada mocny charakter oraz jest systematyczny. Problem, który występował w nauce to opadające nogi i biodra. Dostosowując odpowiednie zadania do napotkanych trudności udało nam się osiągnąć cel. Dzięki wykonaniu ogromnej pracy Tomek przepływa 25m stylem dowolnym.

Filmik dostępny tutaj.


Radek

Z Radkiem zaczęliśmy współpracę od podstaw. Kursant opanował styl dowolny w przeciągu kilku lekcji. Wpływ na takie postępy miała odpowiednia przeszłość sportowa i zamiłowanie do wielu dyscyplin. Radek uczęszczał dodatkowo na basen samodzielnie i powtarzał ćwiczenia, które opanował podczas naszych lekcji. Taki zabieg znacznie przyspieszył naukę.

Filmik dostępny tutaj.


Agnieszka

Agnieszka nie tylko nauczyła się pływać i pokonała lęk przed głęboką wodą. Aktualnie doskonali technikę pływania kraulem i efektywnie opanowuje pozostałe style pływackie. Dodatkowo bardzo często samodzielnie uczęszcza na basen. Jest w stanie pokonywać wiele długości 50 metrowego olimpijskiego basenu kraulem.

Filmik dostępny tutaj.


Bartek

Bartek to kursant, który uczęszcza na basen dwa razy w tygodniu. Sprawnie opanował dwa style pływackie i uczy się pozostałych. Kursant zaczynał od podstaw a aktualnie bez problemu przepływa większe dystanse. Jego lekcje przeistoczyły się w profesjonalne treningi.

Filmik dostępny tutaj.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.