Poziomy nauczania pływania

Sztuka unoszenia się na powierzchni wody to coś, czego może się nauczyć każdy, niezależnie od wieku. W pływalni Swimming for Life doskonale to rozumiemy, dlatego jedną z naszych specjalności jest nauka pływania od podstaw. Przeprowadzamy ją zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Mogą z niej korzystać dzieci, młodzież oraz dorośli — nasza nauka pływania dla początkujących opiera się na przekazaniu odpowiedniej techniki, dzięki której poczujesz się pewnie w wodzie.

Warto wiedzieć, że uczymy pływać nie tylko od podstaw, czyli osoby początkujące. Prowadzimy też kursy dla uczestników średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. W związku z tym zapraszamy ludzi, którzy potrafią już unosić się na powierzchni, ale chcą doskonalić swoje umiejętności. Co ważne, nauka pływania dla zaawansowanych przeprowadzana jest indywidualnie — często uczestniczą w niej osoby, które przygotowują się do zawodów, co sprawia, że trzeba się skupić na ich indywidualnych potrzebach oraz uwarunkowaniach.

Lekcje z profesjonalną asystą

 

Nauka pływania dla średnio zaawansowanych, początkujących oraz zaawansowanych w naszym ośrodku w Warszawie zachodzi w ścisłej współpracy z trenerem. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wejdzie on do wody, by wspomóc klienta podczas lekcji od podstaw bądź wskazać elementy, które wymagają poprawy. Robimy tak również podczas pracy z dziećmi — dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić im bezpieczeństwo, co ma szczególne znaczenie w trakcie zajęć grupowych, gdy maluchy przebywają blisko siebie i uczą się pływać w swoim tempie.

Kiedy zakończysz nasze lekcje dla początkujących, możesz wznieść się na średnio zaawansowany poziom i zacząć doskonalić swoją technikę. Jeśli masz już ten etap za sobą i interesują Cię zaawansowane kursy, możesz podjąć współpracę z trenerem, który pomoże Ci dalej poprawić wytrzymałość oraz styl poruszania się w wodzie.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych uczestników na lekcje od podstaw i średnio zaawansowane. Oprócz nich oferujemy kursy dla osób, które przygotowują się do zawodów!

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.