Baseny na których prowadzimy zajęcia z pływania

Baseny Inflancka

ul. Inflancka 8 05-077 Warszawa

Ośrodek Inflancka to wielofunkcyjny obiekt sportowy zlokalizowany w centrum Warszawy. To miejsce stanowi idealny wybór na rozpoczęcie przygody z nauką pływania. Świadczy o tym przystępna infrastruktura. Przede wszystkim w ośrodku znajdują się dwa połączone z sobą dwa baseny:

Płytki i przyjazny brodzik o wymiarach: 37m długości i 10m szerokości. W związku z tym powierzchnia basenu jest większa od tej spotykanej w innych pływalniach w Warszawie. Ponad to basen jest płytki. Jest więc wspaniałym miejscem do oswajania się z środowiskiem wodnym, pokonywania lęku przed wodą czy nauki pływania od podstaw.

Profesjonalny basen olimpijski o wymiarach: 50m długości i 25m szerokości. Odpowiednia długość basenu pozwala przez dłuższy czas skupić się na wykonywanym ćwiczeniu, bez konieczości jego przerywania. Dodatkowo basen składa się z 10 torów, co minimalizuje szansę zderzenia i ułatwia przeprowadzenie sprawnej sesji treningowej.

Dodatkowe atrakcje:

  • Jacuzzi – 8 osobowe z hydromasażem
  • Bicze wodne
  • Zjeżdżalnia
  • Kompleks saun
  • Baseny letnie

Obiekt w pełni pozwala realizować nam naszą misję, którą jest nauka pływania. Natomiast duży i płytki brodzik sprawia, że nasze zajęcia przebiegają w komfortowych, bezpiecznych warunkach.


Basen WUM

Księcia Trojdena 2C, 02-109 Warszawa

Centrum Sportowo – Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to nowoczesny obiekt zlokalizowany w dzielnicy Ochota. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo posiada dwa baseny:

Basen olimpijski o wymiarach: 25m szerokości oraz 51,3m długości oraz głębokości 2,0-2,1m. Basen zawiera 10 rotów. Natomiast szerokość każdego toru wynosi 2,5m. Temperatura wody wynosi od 26 do 28 stopni Celsjusza. Wygodne i komfortowe warkunki nie tylko zachęcają do odwiedzenia basenu, ale co najważniejsze umożliwiają doskonalenie swoich umiejętności pływackich lub zrealizowanie profesjalnego treningu pływackiego.

Basen szkoleniowo-rozgrzewkowy zawierający 4 tory o wymiarach 10,5m szerokości i 25m długości. Natomiast glębokość basenu jest równa 1,0-1,35m. Temperatura wody wynosi 29 stopni Celsjusza. W związku z tym panujące warunki są idealne dla osób początkujących, chcących oswoić się z środowiskiem wodnym i nauczyć się pływać poszczególnymi stylami pływackimi.

Specyfika basenów pozwala dostosować panujące warunki do poziomu umiejętności pływackich kursanta. Obiekt pozwala nie tylko na naukę w komfortowych warunkach, ale również na opanowywanie i doskonalenie techniki pływania na głębszej powierzchni.


Basen Studio Sante

Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa

Basen zlokalizowany w Studio Sante to kameralny obiekt pozwalający na jakościowy odpoczynek i wartościową naukę pływania. Długość basenu wynosi 16m. Natomiast szerokość basenu to 6,5m. Głębokość 150-160 cm. Temperatura wody wynosi 27/28 st. C.

Krystaliczna woda o niskiej zawartości chloru to jeden z wielu atutów. W obiekcie również znajdują się atrakcje, które są w stanie dostarczyć wiele pozytywnej energii. Obiekt znakomicie nadaje się do nauki pływania dla osób dorosłych. Natomiast warunki panujące na basenie pozwalają na przeprowadzenie skutecznych lekcji przez naszych instruktorów.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.