Dlaczego warto z nami pływać?

Wyróżniamy się tym, że nasza szkoła powstała z myślą o osobach dorosłych, co czyni ją wyjątkową w zestawieniu z innymi tego typu miejscami w Warszawie. W związku z tym organizacja, program oraz specyfika funkcjonowania Swimming for life dopasowane są do potrzeb osób nabywających umiejętności pływackie niezależnie od tego, w jakim są wieku. Posiadamy bogate doświadczenie, skuteczne metody, bogatą wiedzę, a zajęcia prowadzimy z pasją. Przede wszystkim główną formą prowadzenia zajęć są indywidualne lekcje pływania. W związku z tym stawiamy na najwyższą jakość naszych usług. Podczas zajęć kierujemy uwagę na jedną osobę. Dzięki temu zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytanie, zademonstrować, wyjaśnić ćwiczenia oraz dopasować je do Twoich możliwości i celu. Uczysz się w swoim tempie. Natomiast cały proces wspierany jest przez skuteczny program poparty wysokimi umiejętnościami i ukierunkowaną wiedzą naszych instruktorów i trenerów.

Z nami osiągniesz swój cel

Decyzja o nauce pływania umotywowana jest stawianym przez nas celem. Pokonanie lęku przed wodą, utrata kilogramów, zdrowy i silny kręgosłup, efektywna technika pływania, przygotowanie do startów w imprezach sportowych oraz zmiana trybu życia z siedzącego na aktywny, aby zadbać o swój organizm.

Innowacyjny program

Dostosowujemy sprawdzone i skuteczne metody nauki pływania do parametrów fizycznych, wzrostu, ruchomości w stawach, stanu zdrowia kursantów. Dodatkowo nasze sposoby nauczania wspierane są wieloletnim doświadczeniem, warsztatem trenerskim oraz wiedzą nabytą podczas ukierunkowanych studiów z dziedziny anatomii, fizjologii, biomechaniki czy teorii treningu.

Posiadamy elastyczny i sprawdzony program nauczania dopasowany do potrzeb osób uczących się pływać. W naszej szkole każdy uczy się w swoim tempie, dokładnie i szczegółowo wykonując sprawdzone i skuteczne ćwiczenia.

Wysoki poziom zrozumienia pomiędzy uczniem a trenerem

Znamy się na pływaniu, a przekazywanie umiejętności to nasza pasja. Posiadamy bogate doświadczenie i ukierunkowane kwalifikacje instruktorskie i trenerskie wspierane przez nabytą wiedzę na studiach i uczelniach. Ponadto stale się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności. Wiemy, że praca z drugim człowiekiem to ogromna odpowiedzialność. Dlatego chcemy być najlepsi dla naszych kursantów.

Jesteśmy dla Ciebie. Doskonale rozumiemy i znamy problemy, które możesz napotkać, ucząc się pływać. Dlatego stale wspieramy swoich kursantów i jesteśmy zaangażowani w ich proces nabywania umiejętności pływackich. Jesteśmy z Tobą w wodzie, a na naszych zajęciach panuje sportowa i miła atmosfera.

Komfortowe warunki do nauki pływania

Dążymy do zapewnienia komfortowych warunków do nauki. Wobec tego wybieramy baseny, w których osoby z nami współpracujące będą czuły się bezpiecznie. Staramy się bowiem, aby zajęcia z nami były przyjemne i efektywne.

Wysoka jakość usług

Nasi kursanci odnoszą wspaniałe sukcesy. Zaczynając naukę od podstaw, już po danym czasie są w stanie startować w zawodach triathlonowych i maratonach pływackich. 1/2 Iron Man, swimrun, maratony to cele, które osiągnęli kursanci, którzy zaczęli pływać od podstaw pod naszym okiem. Po lekcjach z nami będziesz mógł pokonać lęk przed wodą, poruszać się w niej swobodnie, pływać w jeziorach oraz korzystać ze sportów wodnych podczas wakacji. Dodatkowo możesz na nas liczyć w kwestii pływania długodystansowego, skutecznej techniki, treningu open water czy przygotowania do konkretnych imprez sportowych.

Każdy osoba ucząca się pływać u nas może skorzystać z darmowej video analizy. Nagranie techniki nad i pod wodą pozwala skorygować błędy oraz dobrać właściwy zestaw ćwiczeń w celu zrealizowania określonego celu.

Omówienie i demonstracja ćwiczeń

Ćwiczenia dopasowujemy do tempa nauki kursanta oraz jego możliwości. Dodatkowo zawsze dokładnie omawiamy dane zagadnienie, zwracając uwagę na najważniejsze szczegóły. Dzięki temu, że jesteśmy z kursantem w wodzie, stale korygujemy jego ruchy, dbając tym samym o nabywanie prawidłowych ruchów w wodzie.

Pokaz, wykonanie ćwiczenia przez instruktora w wodzie przyspiesza naukę pływania. Dzieje się tak, ponieważ możesz zwrócić uwagę na najważniejsze elementy ćwiczenia omawiane przez trenera. Dlatego kładziemy nacisk na rzetelne i szczegółowe przekazywanie wiedzy i umiejętności.

Pomagamy postawić pierwsze kroki w wodzie

Wiemy z rozmów prowadzonych z kursantami, że pierwszy krok w wodzie był dla nich dużym przeżyciem. Przede wszystkim osoby dorosłe przed wizytą na basenie stresują się, obawiają się blisko pływających osób, czują lęk przed wodą i trudnymi ćwiczeniami. Pomożemy Ci się przełamać i sprawimy, że pokochasz pływanie . Każdy nasz kursant uczy się w swoim tempie. Dodatkowo dostosowujemy ćwiczenia do poziomu umiejętności uczącej się osoby oraz dbamy o poprawne ich wykonanie.

Naszym zdaniem atmosfera i pasja są istotnym elementem w nauczaniu. Pasja pomaga rozwijać warsztat trenerski, nabywać wiedzę i zdobywać informacje. Natomiast atmosfera wywołuje pozytywne emocje związane z wodą, instruktorem i trenerem. Dodatkowo pomaga w przystępny i zrozumiały sposób przekazać najważniejsze wskazówki i porady dla uczących się pływać.

Elastyczny grafik

Terminy lekcji, dni i godziny dopasowujemy do Twojego trybu życia. W związku z tym uczymy od rana do wieczora każdego dnia tygodnia. Dzięki temu termin możesz dopasować do godzin pracy, codziennych obowiązków i planów.

Wygodna lokalizacja

Obiekt na, którym świadczymy nasze usługi znajduje się w wygodnej lokalizacji, jaką jest centrum Warszawy. W związku z tym szybko i sprawnie dotrzesz na nasze lekcje samochodem lub komunikacją miejską.

Lekcje przez cały rok

Nie musisz się obawiać, że nagle przerwiesz naukę pływania i zapomnisz nauczonych umiejętności. Lekcje prowadzimy cały czas. Również w okresie wakacyjnym. W związku z tym jesteśmy dyspozycyjni również wtedy, gdy odbywają się imprezy sportowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować kursantów do startów, osiągnięcia wymarzonych celów bez przerywania całego procesu nauki.

Obozy pływackie

Organizujemy obozy rekreacyjno – pływackie dla dorosłych, na których prowadzimy warsztaty z zakresu techniki i nauki pływania, zwiedzamy ciekawe miejsca. Dodatkowo organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe i wiele różnych atrakcji.

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.