Indywidualna nauka pływania

Indywidualna nauka pływania

 

Główną metodą mojej pracy jest indywidualna nauka pływania. Współpraca sam na sam, to skuteczna droga do szybkiego opanowania podstawowych umiejętności pływackich. Indywidualne podejście stanowi ważny element nauki pływania osób stawiających swoje  pierwsze kroki w wodzie. Dlatego na początku swojej przygody z pływaniem ważne jest abyś poczuł/a się bezpiecznie, swobodnie i pewnie. Niewątpliwie sprawi to, że będziesz w stanie powtarzać prawidłowe ruchy, przekształcając je w nawyk budując krok po kroku efektywną technikę pływania. Podczas indywidualnej nauki pływania poświęcam w pełni swoją uwagę na korygowanie błędów i poprawność wykonanych przez Ciebie ćwiczeń.

Indywidualna nauka pływania dla osób z lękiem przed wodą

 

Pomogłem wielu osobom, które bały się wody. Jak? Zacznijmy od tego, że nie wystarczy sobie powiedzieć ,, zrobię to ‘’. Lęk jest reakcją fizjologiczną. Jeżeli nasz mózg uważa, że woda stanowi zagrożenie, nasze rozumowanie jest mało przydatne. Podczas zajęć z nauki pływania dobieram sprawdzone ćwiczenia, które pozwolą przyzwyczaić się Twojemu ciału do środowiska wodnego, zrelaksować oraz sprawić, że przebywanie w wodzie stanie się dla Ciebie przyjemnym doznaniem. Podczas nauki pływania osoby z lękiem przed wodą przebywam jako instruktor, trener pływania w wodzie.  Cały czas jestem przy Tobie, pomagam i wspieram. Osoby, które nauczą się kontrolować lęk przed wodą robią wspaniałe postępy, które przynoszą im wiele satysfakcji i radości.

Wprowadzenie do nauki pływania dla osób dorosłych

 

Uczę pływać osoby z niewielkim doświadczeniem w kontakcie z wodą lub jego brakiem. Ponadto, pomagam poprawić poziom pewności siebie w wodzie zwiększając w ten sposób Twoje poczucie swobody, zaś w ramach indywidualnych zajęć jestem w stanie zapewnić Ci zrozumienie podstawowych umiejętności pływackich niezbędnych do budowania prawidłowej techniki. W rezultacie, osoby uczące się pływać pod moim kierunkiem podnoszą swoją świadomość dotyczącą bezpieczeństwa w wodzie oraz nabywają umiejętności pływackie.

Indywidualne zajęcia z nauki pływania – dlaczego warto?

 

Skuteczną nauką pływania jest stałe powtarzanie poprawnie nauczonego ruchu ponieważ  przekształcasz go w nawyk. Oznacza to, że bez wątpienia szybciej nauczysz się pływać jeśli wykonasz dokładnie ćwiczenie dziesięć razy niż jakbyś wykonał/a je tysiąc ale błędnie przekształcając je w zły nawyk. Reasumując Indywidualne nauczanie pływania pozwala na stałą kontrolę osoby uczącej się pływać, co znacznie przyspiesza proces nabywanie umiejętności pływackich.

Najważniejsze korzyści indywidualnej nauki pływania

 

  • Stała obserwacja i uwaga trenerska
  • Gwarancja poprawne wykonanych ćwiczeń
  • Dobór ćwiczeń odpowiadających Twoim umiejętnościom a nie grupie osób o zróżnicowanym poziomie
  • Swoboda podczas zajęć

Nauka pływania – indywidualnie a postępy.

 

Postępy moich podopiecznych są dla mnie ogromną motywacją i czynią moją pracę wspaniałą pasją, którą stale rozwijam. Po indywidualnych zajęciach z nauki pływania moi kursanci osiągają zamierzony cel. Od poprawy zdrowia, utraty kilogramów po starty w ½ IRONMAN Triathlon, maratonach pływackich, zajmując również wysokie miejsca w imprezach sportowych.

Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie odbywa się na basenie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta blisko ulicy Inflanckiej.

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie ‘’

© swimmingforlife.pl 2020 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.