Program nauczania pływania

Jeśli uważasz, że już za późno, żebyś nauczył się unosić na wodzie, odwiedź naszą pływalnię — z przyjemnością udowodnimy Ci, że to nieprawda. Proponujemy naszym klientom autorski program nauki pływania przeznaczony dla osób w każdym wieku, również seniorów. Jest to program nauki pływania od podstaw, dzięki któremu dowiesz się, jak bezpiecznie i swobodnie obcować z wodą. Pokazujemy najprzydatniejsze umiejętności pływackie, dzięki którym poprawisz swoją kondycję oraz samopoczucie.

Nasz kompletny program nauki pływania pozwoli Ci nie tylko skutecznie nauczyć się techniki, ale też opanować lęk przed wodą czy zaznajomić ze sprzętem pływackim. Damy Ci solidne podstawy do tego, żebyś z biegiem czasu mógł wykonywać bardziej złożone ćwiczenia. Razem z nami udoskonalisz swoją technikę; pomożemy Ci skorygować złe nawyki i poprawić swoje możliwości pływackie.

Każdy styl w zasięgu ręki

 

Podczas naszych autorskich, kompletnych lekcji w Warszawie dajemy uczestnikom możliwość skutecznego opanowania wielu stylów pływackich od podstaw. Dzięki temu rozwiniesz różne partie mięśni i poprawisz swoją wydolność. Pokazujemy, jak pływać stylem:

– dowolnym,
grzbietowym,
klasycznym,
– motylkowym.

Oprócz tego skutecznie uczymy utrzymywać w pionowej pozycji w głębokim zbiorniku oraz pływać w wodach otwartych (na basenie, w kontrolowanych warunkach). Te autorskie lekcje są bardzo dobre dla każdego, kto przygotowuje się do nurkowania bądź zawodów.

Oferujemy skuteczny program nauczania pływania — kiedy go zakończysz, zdobędziesz kompletne umiejętności od podstaw oraz poprawisz swoją technikę. Jest on przeznaczony zarówno dla osób, które nie potrafią nawet utrzymać się na wodzie, jak i tych, które sumiennie przygotowują się do maratonów lub zawodów.

Wszystkie autorskie lekcje dostosowujemy kompletnie do uwarunkowań fizycznych oraz celów naszych uczestników. Mamy bardzo długie doświadczenie w pracy z uczestnikami różnego rodzaju — dziećmi, nastolatkami, dorosłymi czy seniorami.

Każdego serdecznie zapraszamy na kurs!

© swimmingforlife.pl 2024 | Polityka prywatności Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.